Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Mistrz Pięknego Czytania wybrany

Mistrz Pięknego Czytania wybrany

Mistrz Pięknego Czytania wybrany

Uczennice klasy IV Zuzanna Erkiet, Weronika Jafra i Klara Wasik 4 kwietnia bieżącego roku brały udział w gminnym etapie XXI edycji konkursu czytelniczego „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania” w Centrum Kultury i Bibliotece w Malanowie.
W eliminacjach udział wzięło dwanaścioro dzieci z klas IV szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Zmagania konkursowe oceniało trzyosobowe jury. Punkty przyznawane były za interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólne wrażenia artystyczne. Zdaniem jury wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali wybrane teksty.
Mistrzem Pięknego Czytania została Zuzanna Erkiet. Będzie ona reprezentować Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie oraz naszą szkołę w etapie powiatowym konkursu.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a Zuzannie życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

                                                                                                                      Jolanta Piekarczyk


Pozostałe aktualności