Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Na pikniku w Miłaczewie

Na pikniku w Miłaczewie

Na pikniku w Miłaczewie

Dnia 2.07.2017r. przy Szkole Podstawowej w Miłaczewie odbył się piknik solecki „Nasze jadło”, którego część oficjalną uświetnili swoimi występami uczniowie naszej szkoły. Na scenie zaprezentowali się przedstawiciele z oddziału przedszkolnego, z klasy I, III i IV. Dzieci prezentowały się w tańcach i popisywały się swoimi talentami wokalnymi. Występy lokalnych, małych artystów zostały ciepło przyjęte przez publiczność. Po scenicznych zmaganiach dzieci mogły wziąć udział w zabawach sportowych przygotowanych dla wszystkich na boisku szkolnym, mogły także skorzystać z darmowych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, basen kulkowy, dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli kosztować przepysznych potraw, które przygotowali przedstawiciele wszystkich sołectw naszej gminy. Nad udanym przebiegiem pikniku czuwali organizatorzy: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie oraz Sołectwa: Miłaczew, Miłaczew Kolonia i Miłaczewek. Imprezie przyświecało lipcowe słonko i dopisywał radosny, wakacyjny nastrój.

                                                                                                                        Beata Górska

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności