Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Podsumowanie programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Podsumowanie programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Podsumowanie programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Miłaczewie w dn. 8 czerwca 2018 r. podsumowali całoroczny program ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka". Celem programu była edukacja i  poprawa bezpieczeństwa dzieci,  które  rozpoczynają naukę w szkole. Na uroczystości obecni byli pan Krzysztof Aleksanderek policjant z Komendy Powiatowej Policji w Turku, pani Beata Myszyńska dyrektor szkoły oraz cała społeczność szkolna.
Pierwszaki zaprezentowały wiersze i piosenkę, a  uczeń Piotr Pawlak odczytał przygotowaną prezentację ,,Bądź bezpieczny w czasie wakacji". Uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi bezpieczeństwa. Przez cały rok szkolny wykonywali różne zadania dotyczące bezpieczeństwa na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie wypoczynku. Przeprowadzano zajęcia uczące najważniejszych zasad bezpieczeństwa oraz jak należy unikać zagrożeń i  radzić sobie w trudnych sytuacjach. Edukacja, bezpieczeństwo  i zdrowie to najważniejsze priorytety szkoły, dlatego tej tematyce poświęcamy wiele  zajęć lekcyjnych wierząc, że przyniosą ona pożądane efekty.

                                                                                             Bożena Jacaszek


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności