Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Warto pięknie czytać!

Warto pięknie czytać!

Warto pięknie czytać!

O tym, że warto pięknie czytać przekonała się Zuzanna Erkiet, która została Mistrzem Pięknego Czytania w naszej gminie, a 11 kwietnia zdobyła tytuł Super Mistrza Pięknego Czytania w powiatowym finale konkursu „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”. Jego organizatorami były Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Turku.
Zuzanna konkurowała z uczniami klas IV z siedmiu gmin Powiatu Tureckiego oraz trzech szkół podstawowych z Turku. Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali teksty autorstwa Andrzeja Marka Grabowskiego, autora książek i programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, którego całkiem niedawno gościliśmy w murach naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy Zuzi i jej rodzicom! A wszystkich uczniów zachęcamy do czytania i brania udziału w konkursach. Bo przecież warto pięknie czytać.

                                                                                                                        Jolanta Piekarczyk

                              


Pozostałe aktualności