Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Uczniowie

Uczniowie

                  Oddział przedszkolny             Wychowawca: p. Marlena Kuras - Splisgard 

Bekalarska Julia, Bruź Lena, Czekała Alan, Jaroszewicz Marta, Jasiak Janusz, Jaworski Konrad, Kaźmierski Igor, Kaźmierski Oskar, Kędzia Alan, Kędzia Lena, Kowalski Kacper, Maciejewska Zuzanna, Płóciennik Kacper, Przygońska Laura, Śmigielski Kacper, Tomczyk Stanisław, Wawrzyniak Antoni

                       Klasa I                               Wychowawca: p. Beata Górska

Ambroziak Adam, Ambroziak Mateusz, Haraś Lena, Janicki Dawid, Jaroszewicz Alicja, Jaroszewicz Julia, Mikołajczyk Iga, Olczak Jakub, Płóciennik Wiktoria, Sochacka Marcelina, Tomczak Natalia, Urbaniak Michał, Wojciechowski Marcin

                       Klasa II                              Wychowawca: p. Bożena Jacaszek  

Bałdych Antoni, Barcki Tomasz, Bronikowski Jan, Czapla Joanna, Janaszkiewicz Jakub, Janicki Patryk, Jasiak Gabriela, Kąciak Zofia,  Mijalska Julia, Pawlak Piotr,Przybylak Aleksander, Toda Jakub

 

                    Klasa III                                 Wychowawca: p. Angelika Płóciennik

Bartczak Oliwier, Borowska Kinga, Gryceczko Szymon, Jaworski Hubert, Kędzia Maja, Kornacka Gabriela, Majcherek Jakub, Marecki Sebastian, Robak Wiktoria, Tomczyk Zofia, Wojciechowska Magdalena

 

                    Klasa IV                               Wychowawca: p. Lidia Maciejewska                 

Erkiert  Zuzanna, Iwanik Adam, Jafra Weronika, Kołodziej Kacper, Michalak Adrian, Stencel Hubert, Stencel Kacper, Urbaniak Oliwia, Wasik Klara. Marzena Zielińska       

     

                   Klasa V                               Wychowawca: p. Marta Tomczyk - Groblica             

Ambroziak Anita, Bronikowska Gabriela, Czekała Aleksandra, Karol Frimus, Nikodem Haraś, Jabłońska Justyna, Maja Kaleta,  Kąciak Oliwia, Koralewska Martyna, Kowalski Kamil, Kulawiecka Eliza, Mijalski Norbert, Minkina Maja, Olczak Nikola, Orligóra Marcin, Płóciennik Klaudia, Przybył Jakub, Szmajda Kacper, Szmajda Wojciech, Świątek Tobiasz, Wawrzyniak Natalia, Wawrzyniak Wiktoria, Werbiński Aleksy

 

                     Klasa VI                               Wychowawca: p. Barbara Żebruń


Ambroziak Błażej, Bałdych Gabriela, Barglik Brajan, Franków Filip, Jabłoński Jakub, Kaźmierczak Julia, Kąciak Maja, Kolenda Martyna, Maciejewski Dawid, Maciejewski Filip, Minkina Julia, Misiek Wiktor, Tomasik Karolina, Wawrzyniak Zuzanna, Werner Mateusz

 

                   Klasa VII                             Wychowawca: p. Aneta Włodarczyk


Bartnik Filip, Bekalarski Marcel, Dzieciątkowski Bartosz, Kołodziej Anita, Kornacka Wiktoria, Laskowska Maria, Marszałek Mateusz, Przybył Natalia, Szarzała Kamil, Szmajda Marcelina

 

                   Klasa VIII                              Wychowawca: p. Jacek Harasny

Bałdych Anna, Bartnik Julia, Czapla Angelika, Janicka Izabela, Kąciak Mikołaj, Kąciak Sandra, Kolenda Kinga, Kowalska Martyna, Maciejewska Weronika, Marszałek Maciej, Michalak Jakub, Nawrocki Bartosz, Nowicki Maciej, Orligóra Jakub, Płóciennik Eliza, Wawrzyniak Krzysztof, Zając Patrycja, Bartosz Majcherek